Aktualności

ITM Polska 2019 – Mach-Tool / ModernLog 

11-06-2019

Aktualizacja -> Zapraszamy do krótkiej fotorelacji

W dniach 04-07.06.2019 wzieliśmy udział w targach ITM w Poznaniu, gdzie na stoisku partnerskim firmy Intrex mieli Państwo okazję do osobistego spotkania z nami, jak również zobaczenia robota Universal Robots w aplikacji znakowania oraz mobilnego systemu składającego się z cobota UR zamontowanego na Autonomicznym Mobilnym Robocie MIR.

 

Na stoisku partnerskim wraz z firmą Intrex oferującą różnego rodzaju urządzenia do znakowania np. metali i niektórych tworzyw sztucznych

 

Znakowarka firmy Intrex wraz z cobotem UR5 e-Series

 

Podczas trwania targów na stoisku partnerskim wraz z firmą Intrex zaprezentowaliśmy integracje robota, systemu wizyjnego oraz lasera znakującego. Zadaniem danej aplikacji jest kolejno:

  • rozpoznanie przez system wizyjny, jakiego rodzaju produkt jest do oznakowania i wysłanie sygnału do robota
  • pochwycenie detalu, następnie sprawdzenie pozycji, w jakiej element został złapany przez chwytak robota (zastosowany chwytak Robotiq Two-Finger-Gripper)
  • podstawienie elementu pod laser, który wykonuje konkretne znakowanie
  • sprawdzenie przez kolejny system wizyjny, co zostało oznakowane – w tym przypadku, w procesie znakowania do wyboru były dwa różne logotypy, dlatego ostatnim z zadań w cyklu było umieszczenie danego elementu w odpowiednim pudełku.

 

Mobilny system zawsze wzbudza bardzo duże zainteresowanie. W hali targów ITM mogli Państwo spotkać cobota UR3 CB3 zamontowanego na Autonomicznym Mobilnym Robocie MiR100 firmy Mobile Industrial Robots

 

Na zdjęciu inżynier sprzedaży Marcin Kluger opowiada o możliwościach aplikacji Pick&Place z użyciem systemu wizyjnego i chwytaka firmy Robotiq

 

Do zobaczenia na kolejnej edycji Targów ITM

 

——————————————

Już jutro spotkajmy się na ITM INDUSTRY EUROPE – Mach-Tool 2019gdzie na stoisku partnerskim firmy Intrex będą Państwo mieli okazję do osobistego spotkania z nami, jak również zobaczenia robota Universal Robots w aplikacji znakowania oraz mobilnego systemu składającego się z cobota UR zamontowanego na robocie logistycznym MIR.

PAWILON 5 / STOISKO 85

 

Równolegle pojawimy się na wydarzeniu MODERNLOG 2019 poświęconemu logistyce, magazynowaniu i transportowi. Wspólnie z partnerem firmą Wanzl pokażemy mobilnego robota autonomicznego MIR500 w aplikacji pobierania i przewozu palet.

PAWILON 7A / STOISKO 17

 

Wszystkich Państwa serdecznie zapraszamy!

Lokalizacja: Centrum Wystawowe –  Międzynarodowe Targi Poznańskie / ul. Głogowska 14, 60-734 Poznań

Termin: 04.-07.06.2019

 

Plan:

 

Uwaga! Bardzo nam miło poinformować Państwa o konkursie organizowanym podczas trwania targów ITM INDUSTRY EUROPE przez firmę Encon-Koester. Przyjdź na Stoisko 85 / Pawilon  5 lub Stoisko 17 / Pawilon 7a w podanych dniach, odpowiedz na pytanie konkursowe i zgarnij robota LEGO®  

Regulamin Konkursu dostępny TUTAJ

 

 

Do zobaczenia!

Team Encon-Koester

Do góry strony