Sklep

Kategoria: On-Robot

Sortowanie produktów: Domyślne
Trwa wczytywanie produktów
Cena:Na zapytanie
Nr Katalogowy: 11001

Chwytak RG2

RG2 to elektryczny chwytak specjalnie zaprojektowane dla robotów Universal Robots. Regulacja siły chwytania chwytaka pozwala na obsługiwać zarówno delikatne jak i ciężkie obiekty. Standardowe palce mogą być zastosować do wielu różnych obiektów. Istnieje możliwośc zastapienia placy własnym projektem pod konkretne rozwiązanie. Instalacja jest ogranieczona do minimum, przewód podłączeniowy łączmy bezpośrednio z kiścią robota firmy Universal Robots. Natomiast konfiguracja jak i sterowanie przebiega bezpośrednio już w oprogramowaniu robota UR.

Cena:Na zapytanie
Nr Katalogowy: 11002

Chwytak RG6

RG6 to elektryczny chwytak specjalnie zaprojektowane dla robotów Universal Robots. Regulacja siły chwytania pozwala obsługiwać zarówno delikatne jak i ciężkie obiekty. Standardowe palce mogą być zastosować do wielu różnych elementów. Istnieje możliwość zastąpienia końcówek palców własnym projektem idealnie dopasowanym pod konkretne rozwiązanie. Instalacja jest maksymalnie uproszczona, przewód komunikacyjny łączmy bezpośrednio z kiścią robota firmy Universal Robots. Natomiast konfiguracja jak i sterowanie przebiega bezpośrednio już w oprogramowaniu robota UR.

Cena:Na zapytanie
Nr Katalogowy: 11020

Dual Gripper Mounting Bracket daje możliwość zainstalowania dwóch chwytaków na jednym robocie. Chwytaki w ten sposób nadal są obsługiwane przez oprogramowanie Universal Robots.

Nr Katalogowy: 11015
Precision Mounting Bracket:
  • Daje lepsze dostosowanie podczas
    ponownego montażu chwytaka
  • Stosowane tam, gdzie chwytak jest
    często potrzebuje ponownego zamontowania
Cena:Na zapytanie
Nr Katalogowy: 11005
  • Safety Shield:
  • Dodatkowa ochrona, gdy potrzebny jest skok większy niż (+ 30mm).
  • Łatwiejszy ocena ryzyka.
Do góry strony