Sklep

Kategoria: National Instrument

Sortowanie produktów: Domyślne
Trwa wczytywanie produktów
780379-02 NI ELVIS II+ CIRCUIT DESIGN BUNDLE (FOR ACADEMIC USE ONLY) Encon-Koester
Cena:Na zapytanie
Nr Katalogowy: 780379-02

NI ELVIS (Educational Laboratory Virtual Instrumentation Suite) urządznie służy do projektowania i prototypowania platformy, urządzenie może składać się z 12 instrumentów w jednym w tym oscyloskop, generator funkcyjny, multimetr, analizator Bode, w kompaktowej obudowie do wykorzystania w klasie lub laboratorium 

LabView Student Edition DVD - Encon-Koester
Nr Katalogowy: 781851-35

NI LabVIEW Student Edition DVD (EN)

Opis

 • Graficzne środowisko programowania LabVIEW oferuje użytkownikom specjalne opcje:
 • Wizualne Programowanie własnych pomysłów
 • Łatwy dostęp do sprzętu i innych aplikacjach, takich jak MS Excel
 • Można realizować własne wizje projektowe

 

NI myDAQ - Encon-Koester
Cena:Na zapytanie
Nr Katalogowy: 781326-01

NI myDAQ

Opis

Studentów nie uczy się ju tylko w laboratorium. NI myDAQ to tanie urządzenie do zastosowań pomiarowych i kontrolnych. NI myDAQ jest opracowany w celu zdobycia praktycznego doświadczenia poza środowiskiem laboratoryjnym, urządzenie zapewnia mobilność wraz z z różnymi instrumentami. NI myDAQ pomaga studentom i stażystom w realizacji innowacyjnych i pomysłów technicznych. Urządzenie działa w połączeniu z oprogramowaniem NI LabVIEW i NI Multisim do tworzenia oraz prototypownia całych systemów jak i ich analizy. – nawet poza salą laboratorium.

NI myDAQ - Encon-Koester
Nr Katalogowy: 781329-01

NI myDAQ dla Uczelni

Opis

Studentów nie uczy się już tylko w laboratorium. NI myDAQ to tanie urządzenie do zastosowań pomiarowych i kontrolnych. NI myDAQ jest opracowany w celu zdobycia praktycznego doświadczenia poza środowiskiem laboratoryjnym, urządzenie zapewnia mobilność wraz z z różnymi instrumentami. NI myDAQ pomaga studentom i stażystom w realizacji innowacyjnych i pomysłów technicznych. Urządzenie działa w połączeniu z oprogramowaniem NI LabVIEW i NI Multisim do tworzenia oraz prototypownia całych systemów jak i ich analizy. – nawet poza salą laboratorium.

NI myRIO - Encon-Koester
Cena:Na zapytanie
Nr Katalogowy: 782690-01

NI myRIO

Opis:

Wersja NI myrio z obudową (NI myrio-1900) jest wyposażony w rekonfiguracji I / O standardowe (RIO) firmy National Instruments oferuje studentom trzy porty I / O, WLAN, w czasie rzeczywistym dwurdzeniowy procesor z ARM i konfigurowalny FPGA Xilinx. Z zintegrowanych urządzeń, zintegrowanego środowiska programistycznego i biblioteki oprogramowania edukacyjnego i samouczki NI myrio zapewnia efektywne, tanie kosztowo narzędzie, które nauczyciele i uczniowie pomaga w realizacji pomysłów technicznych w jednym semestrze w praktyce.

NI myRIO - Encon-Koester
Nr Katalogowy: 782692-01

NI myRIO

NI myRIO to opłacalne narzędzie do pośredniczenia i realizacji wielu koncepcji projektowych z jednego urządzenia

Najciekawsze szczegóły:

 • 10 analogowe wejścia i 6 wyjść analogowych, 40 cyfrowych I / O
 • WiFi
 • diody LED
 • wyłącznik ciśnieniowy
 • Wbudowany akcelerometr
 • Xilinx FPGA oraz dwurdzeniowy procesor Cortex ™ A9 z ARM
 • Programowalne LabVIEW lub C, dostosowane do wiedzy użytkownika

Opis:

NI myRIO z obudową (NI myrio-1900) jest wyposażony w rekonfiguracji I / O standardowe (RIO) firmy National Instruments oferuje studentom trzy porty I / O, WLAN, w czasie rzeczywistym dwurdzeniowy procesor z ARM i konfigurowalny FPGA Xilinx. Z zintegrowanych urządzeń, zintegrowanego środowiska programistycznego i biblioteki oprogramowania edukacyjnego i samouczki NI myrio zapewnia efektywne, tanie kosztowo narzędzie, które nauczyciele i uczniowie pomaga w realizacji pomysłów technicznych w jednym semestrze w praktyce.

National Instrument to światowy lider w zakresie zautomatyzowanych systemów testujących, akwizycji danych i kontrolno-pomiarowych.

Do góry strony