Sklep

Kategoria: Roboty i chwytaki przemysłowe

Sortowanie produktów: Domyślne
Trwa wczytywanie produktów

6 osiowe czujniki siły

6 osiowy czujnik siły OptoForce wykorzystuje 6 osi swobody do pomiaru siły i moment. Czujniki są tak zaprojektowane aby były dostosowane do najpopularniejszych robotów przemysłowych.

Robot Universal Robots UR10
Cena:Na zapytanie
Nr Katalogowy: EK-UR10

Robot UR10 Model UR10 Universal Robots to nasz największy robot przemysłowy, przeznaczony do większych zadań, w których precyzja i niezawodność mają wciąż kluczowe znaczenie. Automatyzacja […]

Nr Katalogowy: EK-UR10E

Robot UR10 E-Series Dzięki możliwości automatyzacji zadań wymagających udźwigu do 10 kg bez uszczerbku dla dokładności, UR10e jest najmocniejszym robotem z rodziny. Promień zasięgu wynoszący […]

Robot Universal Robots UR5
Cena:Na zapytanie
Nr Katalogowy: EK-UR5

Robot UR5 Lekki i elastyczny robot UR5 firmy Universal Robots umożliwia automatyzację powtarzalnych i niebezpiecznych zadań o obciążeniu do 5 kg. Procesy współpracujące o niskim […]

Nr Katalogowy: EK-UR5E

Robot UR5 E-Series Pośredniej wielkości robot z rodziny Universal Robots idealnie nadaje się do automatyzacji prac o średnim obciążeniu – ma udźwig 5 kg i […]

3-finger
Nr Katalogowy: AGS-FTS-UR-KIT

Robotiq Adaptive Gripper 3-FINGER

Dla maksymalnej wszechstronności i elastyczności, chwytak trójpalczasty firmy Robotiq jest najlepszym rozwiązaniem . Idealny do zaawansowanej produkcji jak i badań , chwytak trójpalczasty odbierze dowolny obiekt o dowolnym kształcie. 3- Finger Gripper jest kompatybilny ze wszystkimi robotami przemysłowymi. Zapewniamy gotowe pakiety integracyjne dla robotów firmy Universal Robots . Z chwytakiem trójpalczastym firmy Robotiq, można skupić się na badaniach, zamiast tracić czas na  zintegrowanie robota przemysłowego z końcówką wykonawczą.

Cena:Na zapytanie
Nr Katalogowy: FTS-150-KIT-001

Robotiq FT 150

Robotiq FT 150. Force Torque Sensors doda robotowi zmysł dotyku . Poprzez zainstalowanie czujnika siły na swoim robocie , będziesz w stanie testować produkty, z odpowiednią siłą docisnąć element oraz dopasować odpowiedni moment obrotowy.

Nr Katalogowy: AGC-UR-KIT-140

Robotiq Two-Finger 2F-85 Gripper Kit


Robotiq Gripper Two-Finger 2F-140 jest chwytakiem bardzo elastycznym do wykorzystania przemysłowego. Elastyczność skoku 140 mm chwytaka pozwala na złapanie małych przedmiotów jak i takich o dużej średnicy, płaskich lub okrągłych . Robotiq 2- Finger Gripper jest kompatybilny ze wszystkimi robotami przemysłowymi.

Nr Katalogowy: AGC-UR-KIT-002

Robotiq Two-Finger 2F-85 Gripper Kit


Robotiq Gripper Two-Finger 2F-85 jest chwytakiem bardzo elastycznym do wykorzystania przemysłowego. Elostyczność skoku 85 mm lub 140 mm chwytaka pozwala na złapanie małych przedmiotów jak i takich o dużej średnicy, płaskich lub okrągłych . Robotiq 2- Finger Gripper jest kompatybilny ze wszystkimi robotami przemysłowymi.

Oferujemy plug & play pakiety integracyjne dla Universal Robots .

Cena:Na zapytanie
Nr Katalogowy: 11001

Chwytak RG2

RG2 to elektryczny chwytak specjalnie zaprojektowane dla robotów Universal Robots. Regulacja siły chwytania chwytaka pozwala na obsługiwać zarówno delikatne jak i ciężkie obiekty. Standardowe palce mogą być zastosować do wielu różnych obiektów. Istnieje możliwośc zastapienia placy własnym projektem pod konkretne rozwiązanie. Instalacja jest ogranieczona do minimum, przewód podłączeniowy łączmy bezpośrednio z kiścią robota firmy Universal Robots. Natomiast konfiguracja jak i sterowanie przebiega bezpośrednio już w oprogramowaniu robota UR.

Do góry strony