Sklep

Kategoria: Chwytaki

Sortowanie produktów: Domyślne
Trwa wczytywanie produktów
3-finger
Nr Katalogowy: AGS-FTS-UR-KIT

Robotiq Adaptive Gripper 3-FINGER

Dla maksymalnej wszechstronności i elastyczności, chwytak trójpalczasty firmy Robotiq jest najlepszym rozwiązaniem . Idealny do zaawansowanej produkcji jak i badań , chwytak trójpalczasty odbierze dowolny obiekt o dowolnym kształcie. 3- Finger Gripper jest kompatybilny ze wszystkimi robotami przemysłowymi. Zapewniamy gotowe pakiety integracyjne dla robotów firmy Universal Robots . Z chwytakiem trójpalczastym firmy Robotiq, można skupić się na badaniach, zamiast tracić czas na  zintegrowanie robota przemysłowego z końcówką wykonawczą.

Nr Katalogowy: AGC-UR-KIT-140

Robotiq Two-Finger 2F-85 Gripper Kit


Robotiq Gripper Two-Finger 2F-140 jest chwytakiem bardzo elastycznym do wykorzystania przemysłowego. Elastyczność skoku 140 mm chwytaka pozwala na złapanie małych przedmiotów jak i takich o dużej średnicy, płaskich lub okrągłych . Robotiq 2- Finger Gripper jest kompatybilny ze wszystkimi robotami przemysłowymi.

Nr Katalogowy: AGC-UR-KIT-002

Robotiq Two-Finger 2F-85 Gripper Kit


Robotiq Gripper Two-Finger 2F-85 jest chwytakiem bardzo elastycznym do wykorzystania przemysłowego. Elostyczność skoku 85 mm lub 140 mm chwytaka pozwala na złapanie małych przedmiotów jak i takich o dużej średnicy, płaskich lub okrągłych . Robotiq 2- Finger Gripper jest kompatybilny ze wszystkimi robotami przemysłowymi.

Oferujemy plug & play pakiety integracyjne dla Universal Robots .

Cena:Na zapytanie
Nr Katalogowy: 11001

Chwytak RG2

RG2 to elektryczny chwytak specjalnie zaprojektowane dla robotów Universal Robots. Regulacja siły chwytania chwytaka pozwala na obsługiwać zarówno delikatne jak i ciężkie obiekty. Standardowe palce mogą być zastosować do wielu różnych obiektów. Istnieje możliwośc zastapienia placy własnym projektem pod konkretne rozwiązanie. Instalacja jest ogranieczona do minimum, przewód podłączeniowy łączmy bezpośrednio z kiścią robota firmy Universal Robots. Natomiast konfiguracja jak i sterowanie przebiega bezpośrednio już w oprogramowaniu robota UR.

Cena:Na zapytanie
Nr Katalogowy: 11002

Chwytak RG6

RG6 to elektryczny chwytak specjalnie zaprojektowane dla robotów Universal Robots. Regulacja siły chwytania pozwala obsługiwać zarówno delikatne jak i ciężkie obiekty. Standardowe palce mogą być zastosować do wielu różnych elementów. Istnieje możliwość zastąpienia końcówek palców własnym projektem idealnie dopasowanym pod konkretne rozwiązanie. Instalacja jest maksymalnie uproszczona, przewód komunikacyjny łączmy bezpośrednio z kiścią robota firmy Universal Robots. Natomiast konfiguracja jak i sterowanie przebiega bezpośrednio już w oprogramowaniu robota UR.

Do góry strony