Sklep

Kategoria: Elektronika

Sortowanie produktów: Domyślne
Trwa wczytywanie produktów
Cena:Na zapytanie
Nr Katalogowy: 780379-02

NI ELVIS III to wielofunkcyjne stanowisko dydaktyczne łączące w sobie przyrządy pomiarowe, system wbudowany i łączność bezprzewodową. Taki zestaw czyni go świetnym narzędziem do nauczania wielu zagadnień inżynieryjnych w sposób praktyczny.

Nr Katalogowy: 0708-PI-AE

Analog Electronics Basics Lab Stanowisko do nauki o elektronicznych komponentach analogowych. Prowadzenie praktycznych eksperymentów w celu zbadania charakterystyk analogowych podzespołów elektronicznych, poznanie metod projektowania i […]

Cena:Na zapytanie
Nr Katalogowy: 0708-INT-IE

Industrial Electronics Lab Stanowisko laboratoryjne do zmierzenia się z zagadnieniami elektroniki przemysłowej. Pierwszym krokiem przeprowadzenia eksperymentu jest zbudowanie obwodu elektrycznego na zamocowanej płytce drukowanej, podłączenie […]

NI myRIO - Encon-Koester
Cena:Na zapytanie
Nr Katalogowy: 782690-01

NI myRIO

NI MyRIO to przenośny system programowalny przystosowany do dydaktyki i projektów studenckich. Jego zwarta obudowa, programowalny procesor wraz z układem FPGA oraz duża liczba wejść i wyjść, pozwalają na szybkie budowanie skomplikowanych systemów mechatronicznych. Dzięki dodatkowym akcesoriom MyRIO świetnie też sprawdza się jako wyposażenie pracowni dydaktycznych w zakresie robotyki, teorii sterowania i programowania systemów wbudowanych.

NI myDAQ - Encon-Koester
Cena:Na zapytanie
Nr Katalogowy: 781326-01

NI myDAQ

Opis

Studentów nie uczy się ju tylko w laboratorium. NI myDAQ to tanie urządzenie do zastosowań pomiarowych i kontrolnych. NI myDAQ jest opracowany w celu zdobycia praktycznego doświadczenia poza środowiskiem laboratoryjnym, urządzenie zapewnia mobilność wraz z z różnymi instrumentami. NI myDAQ pomaga studentom i stażystom w realizacji innowacyjnych i pomysłów technicznych. Urządzenie działa w połączeniu z oprogramowaniem NI LabVIEW i NI Multisim do tworzenia oraz prototypownia całych systemów jak i ich analizy. – nawet poza salą laboratorium.

Do góry strony