Sklep

Kategoria: Makiety dydaktyczne

Sortowanie produktów: Domyślne
Trwa wczytywanie produktów
PLC- Trainer 1500 - bez CPU - Encon-Koester
Netto:3 066,75 zł
Brutto:3 772,10 zł
Nr Katalogowy: 700300

PLC- Trainer 1500 – bez CPU

Numer Katalogowy: 700300

Producent: IKH Didactic Systems, Urządzenie treningowe ” PLC- Trainer 1500″ jest zbudowane na solidnym aluminium. Wejście sygnału jest wyświetlane przez więcej niż 8 diod LED (5 mm).

Rolling Gate
Nr Katalogowy: EK-TR-MBA

Brama automatyczna Stanowisko dydaktyczne z bramą automatyczną dedykowane jest do nauki budowy układów sterowania napędami z uwzględnieniem systemów zabezpieczeń oraz sygnalizacji wizualnej i dźwiękowej. Wyposażenie […]

LT Conveyor belt
Nr Katalogowy: EK-TR-PTD

Duży przenośnik taśmowy Stanowisko dydaktyczne z dużym przenośnikiem taśmowym umożliwia zapoznanie z podstawami sterowania i programowania automatycznych systemów transportowych w zakresie sterowania ruchem przenośnika , […]

stanowisko
Nr Katalogowy: E-K W1/2016

Dydaktyczne Stanowisko Procesowe DSP 01

Dydaktyczne Stanowisko Procesowe, umożliwiając sterowanie i wizualizację podstawowych elementów układów wykonawczych i pomiarowych w automatyzacji procesów przemysłowych. Można w tym celu wykorzystać środowisko LabVIEW i kontrolery NI (np. compactRIO) jak sterowniki PLC. Stanowisko jest doskonałym elementem do nauczania i szkolenia uczniów, studentów i inżynierów zainteresowanych zagadnieniami automatyzacji procesów ciągłych.

LOGO! Learn Advanced 7 + sterownik LOGO v7 - Encon-Koester
Nr Katalogowy: 100113

LOGO! Learn Advanced 8 + LOGO v8 driver

Catalog number: 100113

Manufacturer: IKH Didactic Systems

Didactic panel LOGO! Learn – Advance 8  is dedicated to the new version of LOGO controllers with the ability to communicate over  Ethernet!  marked with the number  0BA8. 
The set is equipped with 34 exercise boards, which allow the user to familiarize themselves with both the simple and advanced functions of the LOGO controller.

LOGO! Learn Advanced kufer treningowy - Encon-Koester
Netto:4 284,75 zł
Brutto:5 270,24 zł
Nr Katalogowy: 400103

LOGO! Learn Advanced kufer treningowy

Numer Katalogowy: 400103

Producent: IKH Didactic Systems

Obszerny zestaw startowy z LOGO! Zestaw ten wzbogacony jest o wyświetlacz tekstowy TD i dwa moduły wtykowe, co pozwala na udane wejście do oprogramowania LOGO! Zestaw zapakowany w poręcznej i stabilnej aluminiowej walizce.

LOGO! Learn Advanced v7 - bez sterownika - Encon-Koester
Nr Katalogowy: 100112

LOGO! Learn Advanced v8 – bez sterownika

Numer Katalogowy: 100112

Producent: IKH Didactic Systems

Panel dydaktyczny LOGO! Learn – Advance 8 dedykowany jest pod nową wersję sterowników LOGO z możliwością komunikacji po Ethernecie! oznaczonych numerem 0BA8. 
Panel zamocowany jest na stabilnej, aluminiowej podstawie. Makieta wyposażona jest w 8 przełączników cyfrowych podłączonych do wejścia sterownika; dodatkowo dzięki 4 pokrętłom istnieje możliwość zadawania wartości analogowych. 24-pinowe złącze pozwala na podłączenie dodatkowych plansz z symulatorami np. światła drogowe, silnik. Wyjścia sterownika połączone są z diodami LED.  Mikroprzełączniki umożliwiają przełączenie wejść  I1, I2, I7 oraz I8 pomiędzy pracą analogową (0..10V) a cyfrową. Przełączając wejście I3 w tryb odbiornika podczerwieni uzyskuje się możliwość zaimplementowania 10 dodatkowych wejść wybieranych przy pomocy pilota. Panel dydaktyczny LOGO!Learn – Advance  umożliwia również przełączenie wejścia I4 w tryb symulacji czujnika z częstotliwościowym sygnałem wyjściowym. Pokrętło pozwala na płynną regulację częstotliwości wejściowej w zakresie od 60Hz do 5kHz.Dzięki interfejsowi modułów zewnętrznych makieta daje podłączenie do sterownika dodatkowych modułów np. Moduł Pt100.
Zestaw wyposażony jest w 34 plansze ćwiczeniowe, które  pozwalają  użytkownikowi zapoznać się zarówno z  prostymi jak i zaawansowanymi funkcjami sterownika LOGO.

LOGO! Learn Mini Stojak - Encon-Koester
Netto:4 806,00 zł
Brutto:5 911,38 zł
Nr Katalogowy: 100151

LOGO! Learn Mini Stojak

Numer Katalogowy: 100151

Producent: IKH Didactic Systems

LOGO! Learn Mini Stojak składa się ze zgrabnej i kompaktowej aluminiowej obudowy z szynami profilu.

LOGO!Learn Advanced Ethernet zestaw z PS-LOGO!7 - Encon-Koester
Netto:2 997,15 zł
Brutto:3 686,49 zł
Nr Katalogowy: 400107

LOGO!Learn Advanced Ethernet zestaw z PS-LOGO!7

Numer Katalogowy: 400107

Producent: IKH Didactic Systems

Obszerny zestaw startowy z logo do szkolenia. Zestaw przeznaczony jest do szkolenia w warsztatach i placówkach szkoleniowych.

Zestaw jest w solidnej aluminiowej obudowie .

Universald Board
Cena:Na zapytanie
Nr Katalogowy: 2GA4817-1A

Jest to jedna z najbardziej rozbudowanych, a zarazem uniwersalnych makiet pozwalających na poznanie zagadnień związanych z programowaniem sterowników PLC. Model dydaktyczny: tworzywo sztuczne, biała, przezroczysta […]

Do góry strony