Sklep

Kategoria: Sieci przemysłowe

Sortowanie produktów: Domyślne
Trwa wczytywanie produktów
PROFIBUS Tester 4 - Encon-Koester
Cena:Na zapytanie
Nr Katalogowy: PROFIBUS Tester 4 BC-600-PB

PROFIBUS Tester 4

PROFIBUS Tester 4 BC-600-PB

to kompaktowy tester do analizy warstwy fizycznej oraz protokołu. Urządzenie przeznaczone jest nie tylko do wykorzystania w przemyśle ale również w szkolnictwie jako stanowisko dydaktyczne.

Obszary zastosowania:

PROFIBUS Tester 4 jest uniwersalnym narzędziem z funkcjonalnością testowania sieci PROFIBUS bez zakłócenia jej działania. Tester wykrywa nawet chwilowo występujące błędy. Przy wykorzystaniu zintegrowanego symulatora urządzeń master możliwe jest przetestowanie sieci Profibus bez działającego urządzenia typu master PLC lub indywidualne sprawdzenie wybranego urządzenia.

PROFIBUS Tester 4 jest uniwersalnym narzędziem wykorzystywanym do:

  • Uruchamiania sieci
  • Przygotowania dokumentacji oraz raportów
  • Optymalizacji
  • Okresowej analizy w celach prewencyjnych
  • Rozwiązywania problemów z siecią oraz wykrywania błędów
Cena:Na zapytanie
Nr Katalogowy: BC-700-PB

PROFIBUS Tester 5

Profibus Tester 5 BC-700-PB z interfejsem USB + podręcznik*

Diagnostyka i pomiary sieci PROFIBUS nigdy nie były tak proste ! Teraz w jednym urządzeniu zintegrowano funkcję przenośnego testera okablowania oraz zaawansowanego analizatora sieci PROFIBUS.

*Do zestawu dołączamy przygotowany specjalnie przez nas podręcznik z praktycznymi ćwiczeniami które mogą być wykorzystane na zajęciach szkoleniowych.
Nr Katalogowy: NetXpert 1400 IE

Tester kwalifikujący dla sieci Ethernet:NetXpert 1400 IE

Opis

NetXpert 1400 IE dostarcza kompleksowe rozwiązanie do testu okablowania, analizy wydajności oraz rozwiązywania problemów w siechach Industrial Ethernet. Urządzenie umożliwia szybką i dokładną weryfikację oraz dokumentację okablowania z konektorami RJ 45 lub M12. Narzędzie przydatne jest dla serwisantów oraz pracowników działów utrzymania ruchu, integratorów oraz inżynierów automatyków.

Nr Katalogowy: BC-200-ETH

Tester sieci Ethernet/Profinet: BC-200-ETH

Opis

Uniwersalny podręczny tester do diagnostyki sieci Ethernet. BC-200-ETH jest urządzeniem pomiarowym wykorzystywanym do testowania okablowania, analizy sieci i pakietów, oceny wydajności oraz rozwiązywania problemów w sieciach opartych o standard Ethernet.

Do góry strony