Misja i cel

Drodzy Państwo,

z przyjemnością i dumą przedstawiam Wam, naszym Klientom i Partnerom, firmę ENCON–KOESTER, która powstała aby dostarczać na rynek innowacyjne i nowoczesne systemy dydaktyczne oraz skutecznie inspirować i wspierać procesy kształcenia i dokształcania w ośrodkach szkolnych i akademickich.

Dla nauczycieli proponujemy profesjonalny sprzęt z pełnymi materiałami szkoleniowymi oraz systemy i rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Uczniom, studentom i pracownikom – nauka na naszych stanowiskach dydaktycznych nie tylko sprawi satysfakcję ale umożliwi jeszcze lepszy start w zawodzie i da możliwości pogłębiania swoich kwalifikacji.
Nasza firma łączy świat biznesu i nauki. Realizujemy w ten sposób zadania, które wzmacniają trendy rozwojowe w polskim i światowym przemyśle oraz przekładają się na konkretne korzyści gospodarcze. Pomagamy w ten sposób wspierać nowoczesną przedsiębiorczość – mieszankę innowacyjności i  talentu jak również pomysłowości i pracowitości.

Korzenie naszej firmy tkwią głęboko w obszarze dydaktyki i edukacji. Zarówno ENCON jak i KOESTER od wielu lat wyznaczają trendy w rozwoju nowoczesnych i skutecznych standardów w edukacji. Posiadana wiedza i kompetencje przekładają się na pełne portfolio stanowisk szkoleniowych z obszarów automatyki, mechatroniki, robotyki czy techniki procesowej.

Prowadzimy również certyfikowane szkolenia oraz prace wdrożeniowe. Pełny zakres naszej działalności mogą Państwo znaleźć na naszej stronie internetowej.

Jesteśmy firmą polską ale działamy na skalę światową. Liczne projekty referencyjne i grono zadowolonych Klientów, dają pełną gwarancję sukcesu każdego wspólnego przedsięwzięcia.

Naszą misja:

  • chcemy być wiodącym, międzynarodowym dostawcą, identyfikowanym na rynku dydaktyki jako lider we wszystkich obszarach swojej działalności
  • wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom rynku i naszych Klientów, rozwijając wspólnie z nimi produkty, systemy i rozwiązania
  • wszystkie działania firmy cechuje profesjonalizm, jakość, rzetelność i uczciwość, najwięcej wymagamy od samych siebie
  • chcemy być zintegrowanym zespołem, w którym praca tworzy sukces i zadowolenie dla każdego pracownika i Klienta

 

Zapraszam do współpracy,

Paweł Lewandowski, Prezes Zarządu 

 

All files  PARTNERS_CEE  MARKETING ELEMENTS  EVENTS  AUTOMATICON_PL_Mar16

Do góry strony