Nasi Partnerzy

Siemens Sp. z o. o. 
ul. Żupnicza 11
03-821 Warszawa
Polska

Siemens

Siemens to międzynarodowy koncern z branży energetycznej, elektrotechnicznej i telekomunikacyjnej. Jeden z największych producentów automatyki przemysłowej w Europie. Od ponad 150 lat stawia na nowoczesne i innowacyjne rozwiązania pozostając liderem we wszystkich obszarach swojej działalności.


Solomon
No. 42, Sing Zhong Rd. Nei Hu Dist., 
Taipei, Taiwan

Misją firmy Solomon jest umożliwienie robotom i maszynom wykonywania coraz bardziej złożonych zadań wymagających w dzisiejszych branżach produkcyjnych, zapewniając im zdolność widzenia i rozpoznawania.


Encon Sp. z o. o.
ul. Gagarina 4, 54-620 Wrocław

Jedna z najbardziej dynamiczne rozwijających się polskich firm inżynierskich na rynku szeroko rozumianej automatyki i elektrotechniki. Wielokrotny laureat Gazeli Biznesu (2009, 2011, 2012). Prowadzi ekspertyzy, projekty, dostawy komponentów, serwis, szkolenia certyfikowane i autorskie, realizuje zadania inwestycje w przemyśle „pod klucz”.


Real Games
Rua Elísio de Melo nº 39
Piso 3 4000-196 Porto, Portugal

Real Games

Real Games to utalentowany zespół specjalistów rozwijający innowacyjne oprogramowanie symulacyjne. Wśród produktów firmy Real Games można znaleźć symulatory automatyki przemysłowej takie jak ITS PLC Professional Edition czy FACTORY I/O.


Köster Systemtechnik GmbH
Oeger Str. 65
D-58642 Iserloh, Germany

Koester Systemtechnik GmbH to światowy lider na rynku dydaktyki, blisko 30 lat doświadczeń. Inicjator i  twórca nowatorskich rozwiązań z obszaru
współpracy nauki z przemysłem między innymi marki Didactic Factory.


Universal Robots A/S
Energivej 25
DK-5260 Odense S, Denmark

Universal Robots

Universal Robots to duńska firma produkująca lekkie i elastyczne manipulatory. Specjalna konstrukcja robotów sprawia, że mogą one pracować bez klatki czy kurtyn bezpieczeństwa. Światowy lider w zakresie robotów współpracujących z ludźmi.


FerRobotics Compliant Robot Technology GmbH FerRobotics
Altenbergerstraße 69, Science Park 1
A-4040 Linz, Österreich

FerRobotics to austriackia firma rozwijająca innowacyjne produkty
z zakresu robotyki. Najnowszy produkt FerRobotics – Active Contact Flange
(aktywny pomiar siły na ramieniu robota) zrewolucjonizował między innymi
aplikacje z zakresu polerowania, szlifowania czy gratowania.


National Instruments Poland Sp. z o.o.
International Business Center II
ul. Polna 11, 00-633 Warszawa

Firma National Instruments  już od 37 lat jest pionierem i liderem w technologii  urządzeń wirtualnych. Ta rewolucyjna koncepcja zmieniła podejście inżynierów, naukowców oraz środowiska akademickiego do zagadnienia pomiarów i ich automatyzacji.


Robotiq
966, Chemin Olivier, Suite 325
Levis,Qc, G7A2N1, Canada

Misją firmy Robotiq jest uwolnienie człowieka od nudnych, monotonnych zadań. Chwytaki Robotiq mają zwiększyć elastyczność oraz łatwość programowania aplikacji.


On Robot
Hvidkaervej 3
DK-5250 Odense SV, Denmark
2cb68c5a37-On Robot Logo

Firma On Robot specjalizuje się w produkcji innowacyjnych chwytaków typu Plug & Produce, które pomagają producentom w pełni wykorzystać zalety współpracujących robotów.


Quanser
119 Spy Court
Markham, Ontario, L3R 5H6, Canada

pobrane

Quanser jest światowym liderem w projektowaniu i produkcji innowacyjnej modułowej platformy do nauczania i badań.

Podejście Quansera promuje innowacje oraz współpracę w dziedzinie badań i edukacji. Proponowany sposób nauczania przyszłych inżynierów, likwiduje lukę między teorią a praktyką.


Do góry strony