Aktualności

Prezentacja w przedszkolu 2016

29-12-2016

Prezentacja w przedszkolu 2016

9 grudnia w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Tyńcu Małym mieliśmy niezwykłą przyjemność zaprezentować dzieciom z przedszkola oraz zerówki nasze roboty.

URPrzedszkole1

Pokazaliśmy dzieciom jak coboty Universal Robots pomagają w codziennej pracy dorosłym np. malując dla nich zabawki czy tez meble, w których trzymają swoje skarby. Staraliśmy się też w łatwy i przyjemny sposób pokazać wyjątkowość naszych cobotów.

URPrzedszkole2
Aby jeszcze dokładniej zobrazować dzieciom możliwość współpracy cobotów i ludzi, nasza koleżanka Dayana Radzimowska zaprezentowała układ taneczny z UR5 – genialny pomysł :). Dużo radości dzieciom sprawiła możliwość samodzielnego sterowani poprzez teach pendant czy też siłowanie się na „rękę”.

taniecUR

Nie zabrakło także niespodzianek. Wózek mobilny MiR100 z zainstalowanym najmniejszym cobotem UR przyjechał do dzieci i z mikołajowego worka rozdawał słodycze.

MiRprzedszkole

Była to dla Nas nie tylko swego rodzaju odskocznia od codziennej pracy ale także cenna lekcja prezentacji produktu wśród najmłodszego pokolenia. Dzieci mogły nie tyko zobaczyć ale także samodzielnie przekonać się jak cenne są roboty w codziennym życiu.

EKPUR

Dziękujemy Zespołowi Szkolno-Przedszkolnemu w Tyńcu Małym za umożliwienie prezentacji i niezwykle miło spędzony czas z dziećmi.

Do góry strony