Roboty MiR

Poznaj produkty Mobile Industrial Robots

Firma Mobile Industrial Robots (MiR) to wiodący producent współpracujących robotów mobilnych. Tworzymy przyjazne dla użytkownika, wszechstronne i bezpieczne roboty, które pomagają przedsiębiorstwom w zwiększaniu ich efektywności.
Nasze autonomiczne roboty stanowią kolejną generację zaawansowanych robotów mobilnych, która zapewnia szybki zwrot z inwestycji przy okresie zwrotu nie przekraczającym roku.
Te wyjątkowe roboty współpracujące są wykorzystywane przez producentów w różnych branżach i sektorach do automatyzacji transportu na terenie ich zakładów.
Nasza firma jest pionierem w branży, a nasze wyjątkowe i innowacyjne roboty są używane na całym świecie.

 

Globalny zasięg
Firma Mobile Industrial Robots stale się rozwija. Swoje oddziały mamy już w Danii (siedziba główna), Nowym Jorku, Hiszpanii, Niemczech, Chinach, San Diego i Singapurze. Współpracujemy z ponad 120 dystrybutorami w 40 krajach, dzięki czemu nasze roboty możemy zaoferować klientom na całym świecie.

 

 

 

Korzyści
– Szybka i łatwa instalacja bez zmian w układzie miejsca pracy
– Mogą być wykorzystywane do różnych zadań dzięki różnorodnym modułom
– Przyjazne dla użytkownika i łatwe w programowaniu bez wcześniejszego doświadczenia
– Pozwalają pracownikom skupić się na działaniach generujących dużą wartość
– Automatyzują transport materiałów oraz wewnętrzną logistykę
– Zwiększają płynność produkcji i zapewniają duże postępy
– Bezpiecznie i efektywnie manewrują wśród ludzi i przeszkód
– Eliminują wąskie gardła przepływu materiałów, tym samym zwiększając produktywność
– Okres zwrotu nieprzekraczający roku

 

 

Branże

 

 

 

Zautomatyzuj swój transport wewnętrzny ciężkich ładunków i palet w sposób łatwy i efektywny kosztowo.

MiR500™

MiR500 jest przeznaczony do automatyzacji transportu palet i ciężkich ładunków w różnych branżach. Z ładownością 500 kg, prędkością 2 m/s i powierzchni ładunkowej 1350 x 920 mm, MiR500 jest największym, najpotężniejszym, najszybszym i solidnym autonomicznym robotem mobilnym firmy MiR.

 

Wydajny transport ładunków o masie do 500 kg przy dużej prędkości

Optymalizuje wewnętrzny transport ciężkich ładunków i palet oraz pozwala pracownikom skupić się na działaniach o ważniejszym priorytecie

Eliminuje wąskie gardła przepływu materiałów, aby zwiększyć produktywność

Manewruje bezpiecznie i skutecznie wokół ludzi, przeszkód nawet w bardzo dynamicznych środowiskach

Nie wymaga żadnych zmian w istniejącym obiekcie

Niezwykle elastyczny i można go ponownie wdrożyć do różnych zadań za pomocą dostosowanych modułów

Przyjazny dla użytkownika interfejs, który można zaprogramować bez wcześniejszego doświadczenia

 

 

Nowa generacja autonomicznych robotów mobilnych zmienia sposób, w jaki przedsiębiorstwa transportują materiały wewnątrz swoich obiektów. Dzięki niezwykłej elastyczności i inteligentnej technologii, MiR200 i MiR 100 mogą być stosowany w prawie każdej sytuacji, w której pracownicy marnują czas pchając wózki lub wykonując dostawy. Teraz możesz zautomatyzować te zadania, dzięki czemu pracownicy mogą się skupić na bardziej wartościowych działaniach.

MiR200™

MiR200™ to łatwy w użyciu mobilny robot przeznaczony do automatyzacji transportu i logistyki. Robot optymalizuje czas pracy, umożliwiając zwiększenie produktywności przy jednoczesnym obniżeniu kosztów.

MiR200™ należy do nowej generacji zaawansowanych robotów mobilnych, które zapewniają szybki zwrot z inwestycji. Technologia umożliwia robotowi „mapowanie” budynku i okolicy lub importowanie map 3D CAD. Robot aa wbudowane czujniki i kamery, dzięki czemu jest bezpieczny w kontaktach z ludźmi, unikając kolizji.  MiR200™ ma ładowność 200 kg i może holować około 500 kg.

MiR100™

MiR100™  jest łatwy w obsłudze, robot mobilny dla automatyzacji transportu i logistyki. Robot optymalizuje przepływ pracy, pozwala na zwiększenie wydajności przy jednoczesnym obniżeniu kosztów.

MiR100™  należy do nowej generacji zaawansowanych robotów mobilnych , który daje szybki zwrot z inwestycji , często w ciągu roku. Technologia umożliwia robotowi „identyfikacji” powierzchni budynku i okolic lub importu rysunków 3D układu budynku. Posiada wbudowane czujniki i kamery; MiR100™  jest łatwy w użytkowaniu go w ruchu w bezpiecznym środowisku, z ludźmi, ponieważ zatrzymuje się automatycznie wokół przeszkód. Przyjazne dla użytkownika oprogramowanie sprawia, że każdy może zaprogramować robota. MiR100™  ma ładowność 100 kg i może holować około 300 kg.

 

MiRDodatki

 

MiRHook™ – hak do transportu

MiRHook™ to idealne rozwiązanie dla wielu operacji holowania, takich jak przenoszenie ciężkich przedmiotów pomiędzy miejscami w zakładzie produkcyjnym lub magazynie. Rozwiązanie może na przykład znaleźć zastosowanie w szpitalach, służąc do przenoszenia łóżek i koszy na żywność.

 

 

Wyjątkowo przyjazny dla użytkownika interfejs

– Działa na komputerze, tablecie i smartfonie.
– Wygodny pulpit umożliwia dostosowanie interfejsu do potrzeb użytkownika.

 

MiRFleet

Zarządzanie flotą dla optymalnego ruchu robotów
– Szybka i scentralizowana konfiguracja floty robotów. Automatyczny wybór najlepszego do danego zadania robota w oparciu o jego lokalizację i dostępność.
– Planowanie wykorzystania różnych modułów, haków i innych akcesoriów.

 

 

Zobacz więcej

Do góry strony