Aktualności

Zrób międzynarodową karierę!

09-09-2014

Siemens Mechatronic Systems Certification Program jest międzynarodowym programem potwierdzającym umiejętności z zakresu przemysłowych systemów mechatronicznych. Program prowadzony jest w oparciu o współpracę z uczelniami na całym świecie.

Stale rośnie zapotrzebowanie na wykwalifikowany personel na wszystkich poziomach organizacji – posiadający wiedzę z zakresu nowoczesnych zintegrowanych rozwiązań mechatronicznych.

Światowy lider inżynierii mechatronicznej, Siemens AG odpowiada na te potrzeby tworząc program certyfikacji, który pomoże uczniom, studentom, nauczycielom i instytucjom odpowiedzieć na zapotrzebowanie na wszechstronnie wykształconą kadrę techniczną. Akademia Techniczna Siemensa w Berlinie wraz ze szkołami partnerskimi na całym świecie oferują kompleksową certyfikację kompetencji technicznych, uznawaną i rozpoznawalną przez wiele międzynarodowych firm. Nacisk położony jest na zdobycie praktycznych umiejętności oraz aktualną wiedzę o współczesnych systemach mechatronicznych, które są niezbędne w pracy każdego inżyniera.

Niezależnie czy szkolicie Państwo operatorów maszyn, wielozadaniowych techników czy inżynierów mechatroników – nasz program oferuje prostą i stabilną receptę na sukces.

Po więcej informacji związanych z programem zapraszamy do kontaktu z firmą Encon-Koester lub bezpośrednio z firmą Siemens Sp. z o. o. 

Mirosław Kuligowski
tel. 022 870 99 35
e-mail: miroslaw.kuligowski@siemens.com
www.siemens-certifications.com

Do góry strony